Innowacje w branży ochrony zdrowia – czat inwestorski z Piotrem Sucharskim, Prezesem Grupy NEUCA | StrefaInwestorow.pl

Innowacje w branży ochrony zdrowia – czat inwestorski z Piotrem Sucharskim, Prezesem Grupy NEUCA

NEUCA intensyfikuje działalność w innowacyjnych segmentach rynku ochrony zdrowia. Rozwija biznesy oferujące usługi dla pacjentów, między innymi poprzez inwestycje w startupy. Dzięki temu buduje synergie ze swoją podstawową działalności, czyli hurtową dystrybucją leków i sprzedażą produktów własnych. Zapraszamy do wzięcia udziału w czacie z Piotrem Sucharskim, Prezesem Grupy Neuca, który odbędzie się w środę, 21 grudnia 2016 r. o godzinie 11:00.

W trzecim kwartale 2016 NEUCA poprawiła wyniki finansowe na wszystkich poziomach rentowności. Uwagę przykuwa w szczególności wzrost marży brutto ze sprzedaży. Wraz ze wzrostem rentowności zwiększa się też skala prowadzonego przez Grupę biznesu. Przychody Neuca wzrosły o 3% do 1,69 mld zł. Po uwzględnieniu zwiększonych przychodów Grupa w całym trzecim kwartale zanotowała udziały rynkowe na poziomie 28%.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z Prezesem Grupy NEUCA – Piotrem Sucharskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki, polityki dywidendowej, sytuacji finansowej, inwestycji w innowacje i w startupy oraz plany dalszego rozwoju.

Spotkanie rozpocznie się w środę, 21 grudnia 2016 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.