Niebawem Grupa CIECH przedstawi wyniki finansowe za III kwartał 2017 r. – zapraszamy na czat z przedstawicielem spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
09 lis 2017, 10:51

Niebawem Grupa CIECH przedstawi wyniki finansowe za III kwartał 2017 r. – zapraszamy na czat z przedstawicielem spółki

CIECH to międzynarodowa firma z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku.

Już wkrótce, bo 13 listopada 2017 r. poznamy wyniki finansowe CIECH za III kwartał 2017 r. O nich oraz o innych szczegółach działalności spółki będziemy rozmawiać na czacie inwestorskim z przedstawicielem CIECH. W spotkaniu spółkę CIECH reprezentować będzie Mirosław Wojtaszko, Szef Pionu Finansowo-Księgowego. Spotkanie odbędzie się w środę, 15 listopada 2017 r. o godz. 11:00. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.