Perspektywy rozwoju w branży ochrony zdrowia w 2018 roku - czat z Piotrem Sucharskim, prezesem Grupy NEUCA | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
11 sty 2018, 11:51

Perspektywy rozwoju w branży ochrony zdrowia w 2018 roku - czat z Piotrem Sucharskim, prezesem Grupy NEUCA

Ochrona zdrowia to jedna z bardziej perspektywicznych branż w starzejącym się społeczeństwie. Jej rozwój sprzyja takim spółkom jak Grupa NEUCA, która jest największym hurtowym dystrybutorem farmaceutyków w Polsce. NEUCA to lider na polskim rynku hurtu aptecznego. Zapraszamy do wzięcia udziału w czacie z Piotrem Sucharskim, prezesem Grupy NEUCA, który odbędzie się w środę, 17 stycznia 2018 r. o godzinie 12:00.

NEUCA - lider na polskim rynku hurtu aptecznego

Grupa NEUCA aktywnie współpracuje z niezależnymi aptekami w ramach rynkowych aktywności np. w programie Partner+. Produkuje własne leki i rozwija obszar biznesów pacjenckich. Spółka wspiera także rozwój portalu Ortopedio.pl., czyli internetowego serwisu zapewniającego zdalny dostęp do sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego oraz poradę fizjoterapeuty.

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

W trzecim kwartale 2017 r. NEUCA odnotowała wzrost przychodów o 7% do 5,59 miliardów zł i wypracowała 68,5 mln zł zysku netto bez zdarzeń jednorazowych. Po dziewięciu miesiącach Grupa zrealizowała 69% planu finansowego, zakładającego 100 mln zł zysku netto bez zdarzeń jednorazowych. NEUCA podtrzymuje realizację 100 mln zysku netto w całym 2017 r., a także konsekwentnie prowadzi politykę dywidendy, która zakłada wzrost dywidendy na akcję rok do roku o kilkanaście procent.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z prezesem Grupy NEUCA – Piotrem Sucharskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na pytania dotyczące perspektyw rozwoju w branży ochrony zdrowia w 2018 roku, sytuacji finansowej spółki, inwestycji w innowacje oraz prowadzenia dalszej polityki dywidendowej.

Spotkanie rozpocznie się w środę, 17 stycznia 2018 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.