Niebawem wyniki finansowe Grupy AMBRA za I półrocze 2017/2018 – zapraszamy na czat z zarządem spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
15 lut 2018, 12:40

Niebawem wyniki finansowe Grupy AMBRA za I półrocze 2017/2018 – zapraszamy na czat z zarządem spółki

AMBRA to czołowy producent, importer i dystrybutor win w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka regularnie wypłaca dywidendę i systematycznie zwiększa przychody. W ciągu ostatniego roku jej kurs akcji zyskał +55%. Już 20 lutego poznamy wyniki finansowe Ambry za I półrocze roku obrotowego 2017/2018. Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu spółki, Robertem Ogórem oraz wiceprezesem, Piotrem Kaźmierczakiem, na którym rozmawiać będziemy o wynikach finansowych spółki oraz o planach dalszego rozwoju. Spotkanie odbędzie się w środę, 21 lutego 2018 r. o godz. 14:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w środę, 21 lutego 2018 r., o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.