Czat inwestorski z Prezesem Spółki LUG SA, Ryszardem Wtorkowskim
Obrazek użytkownika Czaty
10 sie 2018, 10:55

Sytuacja finansowa LUG S.A. po wynikach za II kw. 2018 r. – zapraszamy na czat z prezesem spółki, Ryszardem Wtorkowskim

LUG to jeden z czołowych europejskich producentów profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych. Grupa sprzedaje swoje produkty w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Spółka 16 sierpnia opublikuje wyniki za II kw. 2018 r. O aktualnej sytuacji finansowej grupy kapitałowej LUG, polityce dywidendowej, prowadzonych inwestycjach w Argentynie oraz kondycji branży oświetleniowej i jej głównych czynnikach rozwoju: smart lighting i smart city, będziemy rozmawiać z prezesem spółki, Ryszardem Wtorkowskim na czacie inwestorskim, który odbędzie się jeszcze tego samego dnia, w czwartek, 16 sierpnia 2018 r., o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 16 sierpnia 2018 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.