Sytuacja finansowa KGHM Polska Miedź S.A. i perspektywy rozwoju spółki – zapraszamy na czat po wynikach za III kw. 2018 r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
16 lis 2018, 11:14

Sytuacja finansowa KGHM Polska Miedź S.A. i perspektywy rozwoju spółki – zapraszamy na czat po wynikach za III kw. 2018 r.

KGHM Polska Miedź S.A. to światowy producent miedzi i srebra, który realizuje projekty zasobowe w Polsce, Chile, Kanadzie i USA. W listopadzie KGHM podpisał także nowy, wieloletni kontrakt z Chinami na dostawy katod miedzianych. Wartość umowy na dostawy produktów firmie China Minmetals może sięgnąć 4 mld zł. KGHM 14 listopada 2018 r. opublikował raport finansowy za III kw. 2018 r. Pod koniec tego roku spółka zamierza również ogłosić założenia nowej strategii działania. Jest również spora szansa na 15% obniżenie podatku od kopalin, co może w przyszłości sprzyjać spółce.

Zapraszamy na czat inwestorski z Katarzyną Kreczmańską-Gigol, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych w KGHM Polska Miedź S.A., podczas którego rozmawiać będziemy o aktualnej sytuacji finansowej i dalszej strategii działania spółki. Spotkanie odbędzie się w środę, 21 listopada 2018 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w środę, 21 listopada 2018 r., o godz. 11:00. Do zadawania pytań zapraszamy już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.