Wyniki finansowe za III kwartał 2019 roku oraz plany rozwoju Grupy CIECH – czat z prezesem zarządu spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
20 lis 2019, 10:07

Wyniki finansowe za III kwartał 2019 roku oraz plany rozwoju Grupy CIECH – czat z prezesem zarządu spółki

Grupa CIECH jest międzynarodową grupą chemiczną, która eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. W ofercie znajduje się m.in. soda kalcynowana, soda oczyszczona, sól warzona oraz środki ochrony roślin. Grupa posiada osiem zakładów produkcyjnych w Polsce, Niemczech oraz Rumunii. CIECH realizuje budowę warzelni soli w Niemczech, która ma zostać uruchomiona w drugiej połowie 2020 roku. Dzięki tej inwestycji, CIECH będzie jednym z największych producentów soli suchej w Europie, a w 2021 roku EBITDA (Z) Grupy – zgodnie z przyjętą pod koniec 2018 roku strategią - ma osiągnąć poziom 900 mln zł.

O wynikach finansowych za III kwartał 2019 roku oraz o planach rozwoju Grupy CIECH będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Dawidem Jakubowiczem. Spotkanie odbędzie się w środę, 20 listopada 2019 roku o godz. 14:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 20 listopada 2019 roku o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.