Aktualna sytuacja CreativeForge Games oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Piotrem Karbowskim
Obrazek użytkownika Czaty
07 sie 2020, 08:19

Aktualna sytuacja CreativeForge Games oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Piotrem Karbowskim

CreativeForge Games jako spółka gamingowa wchodzi w skład Grupy PlayWay. Działa na rynku gier od 2011 roku, a do najbardziej znanych tytułów należą Hard West oraz Phantome Doctrine. CFG już zapowiedziało kontynuację drugiej produkcji i opublikowało pierwszy trailer gry. Spółka specjalizuje się w w segmencie szeroko pojętych gier taktyczno-strategicznych.

Na ten rok spółka planuje premiery takich tytułów jak Aircraft Carrier Survival oraz House Flipper City. Również w planach na przyszły rok ma wydanie gier typu strategia/builder – Builders of Greece oraz Builders of Egypt. Wishlista gry Builders of Egypt przekroczyła już na Steamie 172 tys. użytkowników i jest to najlepiej budujący się tytuł w portfolio PlayWaya.

Spółka w czerwcu podpisała umowę wydawniczą z brytyjską firmą Slitherine Software UK LTD. CreativeForge Games planuje premierę gry pod koniec 2021 roku, jednak na razie nie zdradza tytułu produkcji.

O aktualnej sytuacji CreativeForge Games oraz planach rozwoju na rynku gier będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Piotrem Karbowskim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 7 sierpnia 2020 roku o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 7 sierpnia 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.