Debiut Polyslash na NewConnect oraz plany rozwoju na rynku gier – czat z prezesem zarządu, Dawidem Ciślakiem
Obrazek użytkownika Czaty
28 sie 2020, 06:21

Debiut Polyslash na NewConnect oraz plany rozwoju na rynku gier – czat z prezesem zarządu, Dawidem Ciślakiem

Polyslash działa na rynku gier od 2016 roku, a jej głównym akcjonariuszem jest Grupa PlayWay. W portfolio spółki znajdują się dwie produkcje – Phantaruk i We. The Revolution. Drugi tytuł, wydany przez Klabatera, odniósł ogromny sukces na rynku gier. Do tej pory sprzedano ponad 49 tys. sztuk gry, a prezes Polyslash, Dawid Ciślak zdobył nagrodę „Paszporty Polityki” w kategorii kultura cyfrowa.

Polyslash w czwartek, 27 sierpnia dołączy do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Strategia studia zakłada produkcję gier własnych oraz rozwój pionu wydawniczego. W planach premier Polyslash planuje wydanie dwóch symulatorów – Mech Mechanic Simulator oraz Tribe: Primitive Builder. Strategia zakłada wydanie co najmniej jednej produkcji rocznie.

O debiucie Polyslash na rynku NewConnect oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Dawidem Ciślakiem. Spotkanie odbędzie się w piątek, 28 sierpnia 2020 roku o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 28 sierpnia 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.