Znamy planowaną datę debiutu Gamivo. Platforma transakcyjna wejdzie na NewConnect już w tym tygodniu
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
20 kwi 2021, 15:21

Znamy planowaną datę debiutu Gamivo. Platforma transakcyjna wejdzie na NewConnect już w tym tygodniu

Jeden z ciekawszych tegorocznych debiutów planowany jest na 22 kwietnia. Gamivo, spółka z mocną ekspozycją na dwa dynamicznie rosnące rynki: e-commerce i gaming, wejdzie na NewConnect.

Gamivo jest platformą transakcyjną dla gier oraz towarów cyfrowych. Jest miejscem łączenia sprzedawców z graczami. Spółka rozwija platformę i zamierza poszerzyć ofertę o produkty fizyczne, w tym akcesoria gamingowe i odzież e-sportową.

„Przed nami jeden z najważniejszych momentów w historii Gamivo, debiut na rynku publicznym. Jest to jeden ze strategicznych etapów budowania dalszej wartości spółki. W ubiegłym roku odnotowaliśmy dynamiczne wzrosty zarówno operacyjne, jak i finansowe. Łączymy ze sobą ponad 2,5 mln graczy z bazą blisko 1 tys. sprzedawców. Dołożymy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były dobrze oceniane przez obecnych i przyszłych akcjonariuszy – mówi Mateusz Śmieżewski, prezes zarządu Gamivo.

Gamivo

Zobacz także: „Gamivo od samego początku jest spółką dochodową, a w ubiegłym roku wygenerowaliśmy ponad 160 mln zł obrotu” – Mateusz Śmieżewski i Tomasz Lewandowski 

Planowany termin debiutu 22 kwietnia

Gamivo złożyła wniosek do zarządu Giełdy Papierów Wartościowych o wyznaczenie pierwszego dnia notowań akcji na 22 kwietnia. Do obrotu zostaną dopuszczone istniejące akcje serii A i B - wejście na giełdę nie jest związane z emisją nowych akcji.

Debiut będzie transmitowany w kanałach społecznościowych Giełdy Papierów Wartościowych. Gamivo będzie 10. spółką debiutującą w tym roku na NewConnect.

Zobacz także: Debiut Gamivo na NewConnect [Webinar z zarządem spółki] W środę, 21 kwietnia 2021 roku o godz. 13:00

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.