Dziś ostatni dzień zapisów w ofercie akcji Live Motion Games z grupy PlayWay
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
17 mar 2021, 09:30

Dziś ostatni dzień zapisów w ofercie akcji Live Motion Games z grupy PlayWay

17 marca jest ostatnim dniem zapisów w ofercie akcji Live Motion Games. Spółka planuje pozyskać ok. 4 mln zł na produkcję i wydanie nowych gier.

Live Motion Games skupia się na produkcji średnio-budżetowych gier z gatunku symulatorów. Obecnie pracuje, między innymi, nad tytułami Chernobyl Liquidators, Builder Simulator oraz Builders of China.


Chernobyl Liquidators Builders of China


Plan nadchodzących premier Live Motion Games:

 • Chernobyl Liquidators, Live Motion Games, 2021 r.
 • Builder Simulator, Live Motion Games, 2021 r.
 • Bakery Simulator, Gaming Factory, 2021 r.
 • Fat Ex Courier Simulator, Gaming Factory, 2021 r.
 • Builders of China, Live Motion Games, 2022 r.
 • Uboat Mechanic Simulator, Live Motion Games, 2022 r.
 • Veterynary Clinic Simulator, Live Motion Games, Etap preprodukcji
 • Winery Simulator, Live Motion Games ,Etap preprodukcji
 • Stable Simulator, Live Motion Games, Etap preprodukcji
 • Market Renovation, Live Motion Games, 5% zaawansowania prac (stan na 31.12.2020)
 • Supermarket Manager, Live Motion Games, 30% zaawansowania prac (stan na 31.12.2020)

Live Motion Games ma już za sobą udane premiery gier. W zeszłym roku hitem sprzedaży była gra Train Station Renovation, w której gracz zajmuje się renowacją opuszczonych dworców kolejowych i starych pociągów. Gra zebrała pozytywne opinie w serwisie Steam, a jej koszt produkcji zwrócił się już po udostępnieniu w formule wczesnego dostępu.

„Obecnie pracujemy nad DLC do projektu, który pozwoli graczom na renowację i odbudowę kolejnych stacji kolejowych. Będzie to dodatek zatytułowany Train Station Renovation Germany, ponieważ duża część odbiorców naszej produkcji to Niemcy – mówi Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games.

Train station renovation Car trader


Zobacz także: Oferta publiczna Live Motion Games z grupy PlayWay. Co warto wiedzieć o spółce, która ma w planach debiut na NewConnect 

Oferta akcji Live Motion Games

Do dziś, 17 marca trwają zapisy w ofercie akcji. Live Motion Games zamierza pozyskać ok. 4 mln zł. Środki mają zostać przeznaczone na produkcję i marketing nowych gier z gatunków symulator, survival i city builder.

W ofercie będzie też sprzedawana część akcji istniejących o wartości 700 tys zł.

Wycena spółki po zakończeniu oferty akcji wyniesie 65,5 mln zł.

„Zgodnie z harmonogramem Publicznej Oferty Akcji, 17 marca jest ostatnim dniem, w którym przyjmowane są zapisy na akcje Live Motion Games. Szczegóły Oferty, której wartość wynosi 4,7 mln zł, znajdują się na stronie internetowej: emisja.livemotiongames.com. Do Live Motion Games chcemy pozyskać 4 mln zł. Środki od inwestorów przeznaczymy na produkcję i marketing nowych gier z gatunku symulator, survival i city builder. Zapisy przyjmowane są przez Dom Maklerski BDM.– wyjaśnia Michał Kaczmarek.

Live Motion Games zamierza zadebiutować na NewConnect w I połowie 2021 r.

Zobacz także: „Obecnie koncentrujemy się na procesie wejścia na NewConnect” - relacja czatu z prezesem Live Motion Games 

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.