Chcesz teraz dołączyć do Strefy Inwestorów? Oto, co powinieneś wiedzieć. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
08 cze 2017, 23:40

Chcesz teraz dołączyć do Strefy Inwestorów? Oto, co powinieneś wiedzieć.

Inwestor giełdowy, zwłaszcza początkujący, jest często przytłoczony ogromną ilością informacji rynkowych. "Co trzeba wiedzieć? Jaki to będzie miało wpływ na kursy akcji? Które akcje kupić i czy warto to robić?" - to codzienna seria pytań jaką musimy sobie zadawać. Jest tego naprawdę dużo.

W części premium Strefy Inwestorów, do której można dołączyć do 13 czerwca 2017 r., stawiamy na uporządkowanie wiedzy i codziennie napływających informacji, poprzez analizy publikowane w blogu inwestorskim (nie tylko moje, ale i innych doświadczonych inwestorów), prowadzenie portfeli edukacyjnych, dyskusje, raporty i artykuły.

Czym jest nabór i w jakim terminie się odbędzie?

Rejestracja do części premium serwisu Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Jest to jedyny moment, w którym do społeczności inwestorów mogą dołączyć nowe osoby. Również tylko w tym czasie byli użytkownicy mogą wznowić swoje członkostwo. Nabór trwa do 13 czerwca 2017 r. Właśnie w tym czasie możliwe jest uzyskanie dostępu do części premium Strefy Inwestorów oraz do atrakcyjnych bonusów.

Skąd mogę uzyskać więcej informacji na temat Strefy Inwestorów?

Stawiamy na udostępnienie jak największej ilości informacji na temat członkostwa w Strefie Inwestorów, dlatego najważniejsze wiadomości na ten temat są dostępne w następujących materiałach:

Oczywiście, jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania możesz się również z nami skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Co uzyskam, jeśli dołączę teraz do Strefy Inwestorów?

Dołączając teraz do Strefy Inwestorów uzyskasz przede wszystkim dostęp do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, w formie:

  • analiz w ramach publikowanego codziennie blogu inwestorskiego,
  • edukacyjnych portfeli inwestycyjnych (m.in. podstawowy portfel Strefy Inwestorów, portfel Siły Relatywnej),
  • artykułów edukacyjnych – praktycznej wiedzy w przystępnej formie, na temat różnych technik i strategii inwestowania,
  • dyskusji w ramach komentarzy i forum dyskusyjnego – wymiana doświadczeń i analiz z innymi członkami społeczności inwestorów.

Ponadto, tylko w czerwcu 2017 roku otrzymasz dwa atrakcyjne bonusy:

  • BONUS SPECJALNY ①:Webinar "Trendy Inwestycyjne 2017 - Dolar, Złoto, Akcje w USA i w Polsce" - kompendium najważniejszych informacji dla inwestorów giełdowych do końca 2017 roku.
  • Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.

Na czym polega gwarancja satysfakcji?

Na koniec ważna informacja. Jestem przekonany, że członkostwo w Strefie Inwestorów pozwoli każdemu zaangażowanemu inwestorowi rozwinąć umiejętności inwestorskie, dlatego każda rejestracja objęta jest rozszerzoną, 30-dniową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że jeżeli zmienisz zdanie, będziesz mógł uzyskać pełny zwrot zainwestowanej kwoty. Bez zadawania pytań, bez tłumaczenia. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od daty rejestracji wyślesz na ten temat krótką wiadomość e-mail.

Po prostu rejestrujesz się w serwisie i masz 30 dni na to, aby sprawdzić, czy taka forma dostępu do praktycznej wiedzy o inwestowaniu jest dla Ciebie odpowiednia.

W jaki sposób mogę dołączyć do Strefy Inwestorów?

Aby dołączyć do Strefy Inwestorów, wystarczy do 13 czerwca 2017 r., do godz. 23:59 zapoznać się z ofertą członkostwa, wypełnić formularz rejestracyjny i wnieść opłatę członkowską. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź teraz ofertę członkostwa w Strefie Inwestorów.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.