"Udostępnimy w formule REIT 9 nieruchomości w 5 miastach Polski o wartości ponad 2,2 mld zł" - czat z Dorotą Wysokińską-Kuzdrą, CEO Griffin Premium RE.. | StrefaInwestorow.pl

"Udostępnimy w formule REIT 9 nieruchomości w 5 miastach Polski o wartości ponad 2,2 mld zł" - czat z Dorotą Wysokińską-Kuzdrą, CEO Griffin Premium RE..

Trwają zapisy na akcje Griffin Premium RE.., spółki typu REIT, która zamierza zadebiutować na GPW. Griffin Premium RE.. dysponuje obecnie 9 nieruchomościami, w 5 miastach Polski, których wartość przekracza 2,2 mld zł. Spółka jednak nie zamierza na tym poprzestać i ma plany na kolejne inwestycje, na których będą mogli korzystać inwestorzy. Griffin Premium RE.. chce pozyskać z emisji nowych akcji ok. 120 mln zł. Zapisy na akcje trwać będą do 27 marca 2017 r. Zapraszamy więc na czat inwestorski z Dorotą Wysokińską-Kuzdrą, prezes Griffin Premium RE.. w trakcie, którego inwestorzy będą mogli zadać pytania na temat spółki i trwającej oferty akcji.

W środę, 22 marca 2017 r. o godz. 12:30 zapraszamy na czat inwestorski z Dorotą Wysokińską-Kuzdrą, prezes Griffin Premium RE.., w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na pytania na temat spółki i trwającej oferty akcji.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat inwestorski z Dorotą Wysokińską-Kuzdrą, prezes Griffin Premium RE.., w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na pytania na temat spółki i trwającej oferty akcji.

Spotkanie rozpocznie się w środę, 22 marca 2017 r. o godz. 12:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.