"W naszym biznesie zarabia się na hitach, a takie nie powstają przez przypadek" - czat z Marcinem Kwaśnicą, prezesem Cherrypick Games | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
08 lut 2018, 12:01

"W naszym biznesie zarabia się na hitach, a takie nie powstają przez przypadek" - czat z Marcinem Kwaśnicą, prezesem Cherrypick Games

Cherrypick Games to obecnie już czwarta pod względem kapitalizacji spółka z branży gier na warszawskiej giełdzie. Jeszcze w tym roku planuje przeniesienie notowań na rynek główny GPW. Zapraszamy na czat z prezesem zarządu Cherrypick Games, Marcinem Kwaśnicą, z którym rozmawiać będziemy o strategii, planach i perspektywach rozwoju spółki. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego 2018 r. o godz. 12:00.

Cherrypick Games S.A. została założona przez weteranów branży gamingowej - Marcina Kwaśnicę i Michała Sroczyńskiego. Spółka znalazła swoją niszę rynkową i skupia się na produkcji gier skierowanych głównie do kobiet. Dzięki nowej produkcji „My Hospital”, spółka zanotowała duży wzrost przychodów i podniosła prognozę finansową za rok 2017 do poziomu 6,1 mln zł (wcześniejsza prognoza zakładała 4,4 mln zł).

Niedawno Cherrypick Games poinformowała, że zaczęły się prace nad kolejnym bardzo dużym projektem, który również będzie skierowany do pań. Premiera gry, o roboczym tytule „Beauty", jest zaplanowana na II poł. 2018 r.

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z prezesem Cherrypick Games S.A. – Marcinem Kwaśnicą, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na pytania dotyczące perspektyw rozwoju spółki w branży gamingowej, sytuacji finansowej spółki oraz dalszej strategii działania.

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 12 lutego 2018 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.