Czat inwestorski z Prezesem Legimi, Mikołajem Małaczyńskim - Emisja akcji, Readfy i rozwój na rynku niemieckim
Obrazek użytkownika Czaty
02 kwi 2019, 00:55

Emisja akcji przybliży spółkę do przejęcia Readfy i rozwoju na rynku niemieckim – czat inwestorski z Prezesem Legimi, Mikołajem Małaczyńskim

Legimi zajmuje się sprzedażą e-booków oraz audiobooków. Jako pierwsza firma w Polsce stworzyła model abonamentowy dla książek elektronicznych. Użytkownicy, którzy opłacą subskrypcję uzyskują dostęp do cyfrowej biblioteki. Obecnie trwają zapisy na emisję akcji serii G spółki, które zostaną zakończone 12 kwietnia. Dzięki pozyskanemu finansowaniu spółka chce sfinalizować przejęcie Readfy GmbH.

O perspektywach na rynku niemieckim, strategii rozwoju oraz prowadzonej emisji akcji będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się we wtorek 2 kwietnia 2019 r. o godz. 11:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować Mikołaj Małaczyński, Prezes oraz Założyciel Legimi.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 2 kwietnia 2019 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Zadaj pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.