Czat inwestorski Pure Biologics – Perspektywy rozwoju
Obrazek użytkownika Czaty
27 maj 2019, 06:24

Perspektywy rozwoju Pure Biologics – zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem Zarządu

Pure Biologics jest firmą biofarmaceutyczną specjalizującą się w badaniach nad innowacyjnymi lekami biologicznymi. Spółka realizuje własne projekty oparte na bispecyficznych przeciwciałach, które mają zastosowanie w imunnoonkologii oraz wykonuje badania kontraktowe na zlecenia firm farmaceutycznych. W przeprowadzonej niedawno prywatnej emisji akcji Pure Biologics pozyskało od inwestorów ponad 10 mln zł na rozwój własnych projektów innowacyjnych.

O perspektywach rozwoju Pure Biologics będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 29 maja 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie Prezes Zarządu, dr Filip Jeleń.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 29 maja 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.