Czat inwestorski z Grupą CIECH – Sytuacja finansowa po wynikach za I kwartał 2019 r.
Obrazek użytkownika Czaty
27 maj 2019, 06:41

Budowa efektywnego i zdywersyfikowanego holdingu chemicznego - zapraszamy na czat inwestorski z Mirosławem Skowronem, Członkiem Zarządu CIECH S.A.

Grupa CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa chemiczna, będąca liderem tej branży w Europie Środkowej i Wschodniej. To również największy polski producent środków ochrony roślin i soli warzonej. Zgodnie ze strategią na lata 2019-2021 Grupa planuje zwiększać efektywność i innowacyjność, poszerzać swoje portfolio produktowe czy dywersyfikować przychody. W przyszłym roku CIECH zakończy realizację projektu nowej warzelni soli w Niemczech, dzięki czemu stanie się wiodącym producentem soli w Europie.

Już wkrótce, 28 maja 2019 r. poznamy wyniki finansowe Grupy CIECH. O wynikach i perspektywach rozwoju Grupy będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 29 maja 2019 r. o godz. 14:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie Mirosław Skowron, Członek Zarządu CIECH S.A. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Czat rozpocznie się w środę, 29 maja 2019 r., o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.