Wyniki finansowe Grupy LUG po II kwartale 2019 – zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Ryszardem Wtorkowskim | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
12 sie 2019, 12:12

Wyniki finansowe Grupy LUG po II kwartale 2019 – zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Ryszardem Wtorkowskim

Grupa LUG jest liderem wśród producentów profesjonalnych opraw oświetleniowych na polskim rynku. Działalność Spółki ma charakter międzynarodowy, ponieważ jej produkty są dostępne w 70 krajach, zarówno w Europie, jak i Ameryce Południowej, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Portfolio produktowe Grupy LUG obejmuje profesjonalnie oświetlenie przemysłowe oraz dekoracyjne, które jest wykonywane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami jakości.

W drugim kwartale br. Spółka otrzymała główną nagrodę w kategorii Globalny Czempion Roku w konkursie Emerging Europe Awards 2019. Dnia 26 lipca br. Spółka opublikowała szacunkowe wyniki finansowe za II kwartał i I półrocze 2019 roku. Ostateczne dane za ten okres poznamy w dniu publikacji Raportu Grupy Kapitałowej LUG S.A., tj. dnia 14 sierpnia 2019 roku.

O sytuacji finansowej Grupy LUG będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 19 sierpnia 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu Spółkę reprezentować będzie prezes zarządu, Ryszard Wtorkowski.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.