Wyniki finansowe za III kwartał 2019/2020 roku – czat z zarządem Grupy Ambra
Obrazek użytkownika Czaty
10 maj 2020, 10:27

Wyniki finansowe za III kwartał 2019/2020 roku – czat z zarządem Grupy Ambra

Grupa Ambra jest największym producentem, importerem i dystrybutorem win w Polsce. Obecnie prowadzi działalność na trzech rynkach zagranicznych – w Czechach, Rumunii oraz na Słowacji. W swojej strategii zakłada rozwój popularnych marek tj. CIN&CIN, EL SOL czy DORATO, ale również zwiększenie pozycji rynkowej na rynku alkoholi tj. cydr, brandy czy wódki premium.

Grupa Ambra jest notowana na GPW od 2005 roku i jest jedną z nielicznych spółek, która regularnie wypłaca dywidendę. Spółka planuje utrzymać trend corocznego wzrostu dywidendy.

O wynikach finansowych za III kwartał 2019 /2020 roku będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Robertem Ogórem oraz wiceprezesem zarządu, Piotrem Kaźmierczakiem. Spotkanie odbędzie się w środę, 13 maja 2020 r. o godz. 14:30.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 13 maja 2020 r. o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.