Wyniki finansowe SimFabric za I kwartał 2020 roku oraz plany rozwoju – czat z przedstawicielami spółki
Obrazek użytkownika Czaty
11 maj 2020, 09:02

Wyniki finansowe SimFabric za I kwartał 2020 roku oraz plany rozwoju – czat z przedstawicielami spółki

SimFabric działa na rynku gier wideo specjalizując się w portowaniu gier na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i komputery stacjonarne oraz produkcjach własnych. Najważniejszą grą spółki jest tytuł Farm Expert 2018, który w wersji mobilnej sprzedała się w liczbie ponad 2,5 mln kopii. Ostatnio SimFabric podpisało umowę z koncernem Koch Media, który nabył 50% praw do dwóch tytułów polskiej spółki. Tym samym zagraniczna firma zajmie się ich sprzedażą, marketingiem oraz dystrybucją.

Głównym akcjonariuszem SimFabric jest Grupa PlayWay, a jeszcze w kwietniu spółka zadebiutowała na rynku NewConnect. Był to pierwszy taki debiut w historii warszawskiej giełdy, ponieważ odbył się online, ze względu na obecną pandemię.

O wynikach finansowych za I kwartał 2020 roku, planach rozwoju oraz aktualnej sytuacji spółki będzie można porozmawiać z prezes zarządu SimFabric, Julią Leszczyńską oraz przewodniczącym rady nadzorczej, Emilem Leszczyńskim. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 maja 2020 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 14 maja 2020 r. o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.