Wyniki finansowe za I kwartał 2020 roku, nowa strategia oraz plany rozwoju Selvity – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
26 maj 2020, 10:48

Wyniki finansowe za I kwartał 2020 roku, nowa strategia oraz plany rozwoju Selvity – czat z zarządem spółki

Selvita jest jedną z największych usługowych firm biotechnologicznych w Europie. Spółka świadczy kompleksowe usługi w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju na zlecenie firm farmaceutycznych czy chemicznych. W ubiegłym roku nastąpił podział spółki na dwa podmioty – Selvita oraz Ryvu Therapeutics.

Spółka opublikowała nową strategię na lata 2020-2023, która zakłada trzykrotny wzrost przychodów w tym okresie. Będzie to możliwe dzięki akwizycjom oraz wzrostowi organicznemu. Ponadto, Selvita stworzy Centrum Usług Laboratoryjnych w Krakowie. Wdrożenie nowej strategii pozwoli zwiększyć wartość rynkową spółki do ponad 1 mld zł.

O wynikach finansowych Selvity za I kwartał 2020 roku, backlogu projektów, nowej strategii, planach rozwoju oraz finansowaniu inwestycji będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 26 maja 2020 r. o godz. 11:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować prezes Bogusław Sieczkowski, wiceprezes Miłosz Gruca oraz członek zarządu Dawid Radziszewski. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 26 maja 2020 r. o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.