Wyniki finansowe Benefit Systems za I półrocze 2023 roku – czat z dyrektorką finansową spółki
Obrazek użytkownika Czaty
05 wrz 2023, 06:20

Wyniki finansowe Benefit Systems za I półrocze 2023 roku – czat z dyrektorką finansową spółki

Benefit Systems to lider polskiego rynku sportowych świadczeń pozapłacowych. Głównym produktem spółki jest Program Multisport, czyli karta, która umożliwia dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych. Spółka prowadzi również kluby fitness w ramach sieci takich jak Zdrofit czy Fabryka Formy.

W II kwartale 2023 roku przychody Benefit Systems wyniosły 697,5 mln zł i były o blisko 52% wyższe niż w analogicznym okresie w 2022 roku. Grupa odnotowała 143,2 mln zł zysku operacyjnego (wobec 50,3 mln zł zysku operacyjnego rok wcześniej). Spółka podtrzymuje plan na 2023 rok, zakładający sprzedaż do 300 tysięcy kart sportowych.

O wynikach finansowych za I półrocze 2023 r. będzie można porozmawiać z Małgorzatą Kloką, Dyrektorką Finansową Benefit Systems. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 5 września 2023 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 5 września 2023 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.