Czat z prezesem zarządu CCC, Marcinem Czyczerskim: Wyniki finansowe CCC za III kwartał 2019 roku oraz plany rozwoju
Obrazek użytkownika Czaty
04 lis 2019, 09:27

Wyniki finansowe CCC za III kwartał 2019 roku oraz plany rozwoju – zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Marcinem Czyczerskim

CCC jest jednym z największych dystrybutorów i producentów obuwia w Europie. Spółka prowadzi swoją działalność w 29 krajach, oprócz Polski, także m.in. w Czechach, Bułgarii, Chorwacji czy na Węgrzech. CCC zadeklarowało, że po serii udanych akwizycji, planuje zwiększyć zyskowność całej grupy kapitałowej. Niedawno w ofercie pojawiło się obuwie marki Gino Rossi, dzięki czemu CCC liczy na uniezależnienie wyników finansowych od pogody. Spółka stawia również na rozwój e-commerce. Do końca 2020 roku udział sprzedaży internetowej ma przekroczyć 30%.

O wynikach finansowych za III kwartał 2019 roku oraz o planach rozwoju CCC będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Marcinem Czyczerskim. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 5 listopada 2019 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 5 listopada 2019 r., o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.