Wyniki finansowe Grupy CIECH za 2019 rok – czat z prezesem zarządu, Dawidem Jakubowiczem
Obrazek użytkownika Czaty
30 mar 2020, 11:20

Wyniki finansowe Grupy CIECH za 2019 rok – czat z prezesem zarządu, Dawidem Jakubowiczem

Grupa CIECH to międzynarodowa firma chemiczna eksportująca swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata oraz o dużym znaczeniu dla polskiej gospodarki. Spółka posiada osiem zakładów produkcyjnych w Polsce, Niemczech oraz Rumunii. CIECH realizuje strategię na lata 2019-2021, w ramach której stawia na inwestycje rozwojowe oraz wzrost efektywności. Grupa podejmuje wiele inicjatyw o charakterze długoterminowym, m.in. dotyczących zmniejszania emisji CO2, a także stale rozwija portfolio produktowe i zwiększa geograficzny zasięg działania.

Spółka CIECH niedawno obchodziła 15-lecie notowań na GPW. Od 2005 roku jej kurs urósł o 120%. Dywidendę wypłacała 7 razy, przeznaczając na ten cel łącznie około 750 mln zł.

O wynikach finansowych za 2019 roku, realizowanych projektach oraz perspektywach Grupy będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Dawidem Jakubowiczem. Spotkanie odbędzie się w środę, 1 kwietnia 2020 roku o godz. 14:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 1 kwietnia 2020 roku o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.