Debiut SimFabric na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z przedstawicielami spółki
Obrazek użytkownika Czaty
06 kwi 2020, 10:20

Debiut SimFabric na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z przedstawicielami spółki

SimFabric produkuje, wydaje oraz portuje gry na konsole Nintendo Switch, PS4 oraz komputery stacjonarne. Działa od kilku lat, a jej największym akcjonariuszem jest Grupa PlayWay. Do tej pory spółka wydała łącznie 9 gier na konsole Nintendo Switch, 3 na PlayStation 4 oraz 2 na PC. Najbardziej rozpoznawalną produkcją jest autorski tytuł Farm Expert.

W 2019 roku SimFabric zostało przekształcone w spółkę akcyjną i tym samym obecnie przygotowuje się do debiutu na NewConnect, który ma nastąpić niebawem.

O przygotowaniach do debiutu oraz obecnej działalności spółki i planach rozwoju będzie można porozmawiać z prezes zarządu SimFabric, Julią Leszczyńską oraz przewodniczącym rady nadzorczej, Emilem Leszczyńskim. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.