Omówienie wyników oraz plany rozwoju Grupy Kapitałowej Kino Polska TV – czat z prezesem zarządu, Bogusławem Kisielewskim
Obrazek użytkownika Czaty
21 kwi 2020, 12:01

Omówienie wyników oraz plany rozwoju Grupy Kapitałowej Kino Polska TV – czat z prezesem zarządu, Bogusławem Kisielewskim

Grupa Kapitałowa Kino Polska TV SA jest nowoczesną grupą telewizyjną, która ma szansę stać się czołowym graczem na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawową działalnością spółki jest emisja i produkcja kanałów telewizyjnych, dystrybucja, działalność wydawnicza oraz produkcja filmowa. Głównymi kanałami w Polsce są m.in. Stopklatka oraz Zoom TV. Grupa nadaje też płatne kanały premium pod marką FilmBox, dostępne w Polsce i w kilkudziesięciu innych krajach.

O sytuacji finansowej oraz planach rozwoju Grupy Kapitałowej Kino Polska TV będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Bogusławem Kisielewskim. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 21 kwietnia 2020 r. o godz. 13:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 21 kwietnia 2020 r. o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.