Aktualna sytuacja spółki MBF Group oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Robertem Krassowskim
Obrazek użytkownika Czaty
05 maj 2020, 12:02

Aktualna sytuacja spółki MBF Group oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Robertem Krassowskim

MBF Group specjalizuje się w usługach doradczo-konsultingowych dla przedsiębiorstw. Spółka pomaga pozyskać niezbędny kapitał na rozwój, a dodatkowo wspiera podmioty wchodzące w skład jej grupy kapitałowej. MBF Group w strategii rozwoju na lata 2018-2020 zakłada poprawienie wskaźników rentowności oraz wzmocnienie działań w obszarze badań i rozwoju. Spółka jest notowana na NewConnect od 2014 roku, a od 2017 roku również Vabun wchodzący w skład MBF Group.

Ostatnio MBF Group zawarł umowę z Fundacją Simedical dotyczącej sprzedaży produktów medycznych, które pomogą w walce z pandemią COVID-19 w Polsce.

O aktualnej sytuacji MBF Group oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Robertem Krassowskim. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 maja 2020 roku o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 7 maja 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.