"Sniper Ghost Warrior 3 to najważniejsza produkcja w historii CI Games" - Marek Tymiński, prezes spółki | StrefaInwestorow.pl

"Sniper Ghost Warrior 3 to najważniejsza produkcja w historii CI Games" - Marek Tymiński, prezes spółki

W CI Games trwają końcowe prace przed zaplanowaną na 25 kwietnia premierą największej produkcji CI Games - Sniper Ghost Warrior 3. Spółka wprowadza ostatnie poprawki, równolegle pracując nad wersją gry na platformy PlaySation 4, Xbox One i PC oraz nad grą mobilną Sniper Ghost Warrior. We wtorek, 11 kwietnia 2017 r. o godz. 14:00 zapraszamy na czat inwestorski z Markiem Tymińskim, twórcą i prezesem zarządu CI Games, w trakcie którego porozmawiamy o przygotowaniach do premiery gry Sniper Ghost Warrior 3 i o aktualnej sytuacji spółki.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 11 kwietnia 2017 r., o godz. 14:00. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.