Podsumowanie statusu i perspektywy rozwoju projektów PCR|ONE oraz BacterOMIC – zapraszamy na czat z zarządem Scope Fluidics | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
14 lis 2019, 09:49

Podsumowanie statusu i perspektywy rozwoju projektów PCR|ONE oraz BacterOMIC – zapraszamy na czat z zarządem Scope Fluidics

Scope Fluidics rozwija dwa innowacyjne systemy diagnostyki medycznej - PCR|ONE i BacterOMIC. Pierwszy z nich może zrewolucjonizować procedury związane z zakażeniami szpitalnymi. Drugie urządzenie ma pomóc w walce z dynamicznie rosnącym zagorżeniem, jakim są antybiotykooporne bakterie. Obydwa projekty zostały uznane za jedne z najbardziej przełomowych rozwiązań medycznych na świecie w konkursie American Association for Clinical Chemistry.

7 listopada Scope Fluidics poinformował o osiągnięciu przez system PCR|ONE klinicznych parametrów oznaczania na poziomie standardów rynkowych i wymagań klinicznych. Poziom wyników nie odbiega od tych prezentowanych przez lidera rynku.

Tydzień wcześniej spółka podpisała umowę z Agencją Wykonawczą Komisji Europejskiej na dofinansowanie projektu BacterOMIC kwotą 2 mln euro. Pozyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na dalsze prace rozwojowe, przygotowanie do produkcji, przeprowadzenie walidacji klinicznej oraz przygotowanie do komercjalizacji urządzenia.

O perspektywach rozwoju projektów PCR|ONE i BacterOMIC będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, prof. Piotrem Garsteckim oraz członkiem zarządu, Szymonem Rutą. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 listopada 2019 r. o godz. 14:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 14 listopada 2019 r., o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.