Wyniki finansowe PCC Rokita za I półrocze 2023 roku
Obrazek użytkownika Czaty
28 sie 2023, 11:21

Wyniki finansowe PCC Rokita za I półrocze 2023 roku – czat z wiceprezesem zarządu

PCC Rokita to spółka działająca w branży chemicznej. Dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie produktów chemicznych do wielu zastosowań i aplikacji przemysłowych. Główne grupy produktów wytwarzanych w ramach kilku jednostek biznesowych firmy to poliole, chlor i alkalia oraz naftaleno- i fosforopochodne. PCC Rokita od 2014 roku jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych.

PCC Rokita w I półroczu br. wypracowała blisko 156 mln zł skonsolidowanego zysku netto. Zysk EBITDA Grupy PCC Rokita sięgnął blisko 309 mln zł. Skonsolidowane wyniki Grupy za minione półrocze były na niższych poziomach od tych w analogicznym okresie 2022 roku. Dla oddania sytuacji warto przypomnieć, że zeszłoroczne rezultaty stanowią bardzo wysoką bazę porównawczą.

W poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r. o godz. 12:00 zapraszamy do uczestnictwa w czacie inwestorskim z wiceprezesem zarządu PCC Rokita, Rafałem Zdonem. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe za I półrocze 2023 roku oraz dalsze plany rozwoju.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.