Wyniki finansowe Grupy Kino Polska za I półrocze 2023 roku – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
01 wrz 2023, 11:30

Wyniki finansowe Grupy Kino Polska za I półrocze 2023 roku – czat z zarządem spółki

Grupa Kino Polska, jedna z wiodących grup medialnych w Polsce, działająca również na rynkach międzynarodowych, nadająca kanały takie jak Stopklatka, Zoom TV czy kanały z rodziny FilmBox publikuje wyniki za I półrocze 2023 r.

Szacunkowy zysk netto Kino Polska w II kw. br. wyniósł 10,3 mln zł, a od początku roku już 23,8 mln zł. Przychody z umów z klientami ukształtowały się na poziomie niespełna 74 mln zł, w całym półroczu wstępnie wyniosła 144,7 mln zł, co jest około 4% wzrostem r/r. Największy wzrost odnotowały segmenty Zoom TV i kanały filmowe marki FilmBox i kanały tematyczne.

O wynikach finansowych za I półrocze 2023 roku oraz aktualnej sytuacji Grupy Kino Polska będzie można porozmawiać z członkinią zarządu oraz CFO spółki, Katarzyną Woźnicką. Spotkanie odbędzie się w piątek, 1 września 2023 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 1 września 2023 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.