"Proces wejścia na rynek amerykański jest już na ostatniej prostej" - czat z prezesem zarządu Infoscan, Jackiem Gnichem | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
12 kwi 2018, 11:26

"Proces wejścia na rynek amerykański jest już na ostatniej prostej" - czat z prezesem zarządu Infoscan, Jackiem Gnichem

Infoscan to spółka działająca w obszarze telemedycyny. Świadczy usługi opisu badań ZOPS, czyli zaburzeń oddychania podczas snu. Stale współpracuje z prawie 30 klinikami i lekarzami w Polsce, którzy już korzystają z pełnego pakietu korzyści, jakie oferuje telemedycyna i outsourcing opisu badań ZOPS. Ponadto realizuje projekty wspólnie z uczelniami wyższymi oraz bierze udział w programach wdrożeniowych z różnych funduszy Unii Europejskiej.

Spółka przygotowuje się do rozpoczęcia komercjalizacji w USA urządzenia do zdalnej diagnostyki bezdechu sennego. Trwają prace nad certyfikatem FDA, które są już na ukończeniu. Zostały już przeprowadzone udane testy technologiczne. Ponadto Infoscan złożył zamówienie na produkcję pierwszych urządzeń MED Recorder, służących do domowej diagnostyki bezdechu sennego, z czego 100 ma trafić na rynek amerykański, Zamówienie jest związane z planowanym rozpoczęciem badań komercyjnych w USA w I połowie tego roku oraz we Francji do końca tego roku.

„Proces wejścia na rynek amerykański jest już na ostatniej prostej w zakresie organizacyjnym i proceduralnym. Będziemy również kontynuować produkcję urządzeń z przeznaczeniem na ten rynek. Docelowo w 2018 roku planujemy wyprodukować 1 700 urządzeń" – powiedział Jacek Gnich, prezes zarządu Infoscan.

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Infoscan, Jackiem Gnichem, na którym rozmawiać będziemy o planach wejścia spółki na rynek amerykański, perspektywach rozwoju na rynkach zagranicznych i dalszej strategii działania. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia 2018 r. o godz. 12:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 19 kwietnia 2018 r., o godz. 12:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.