Wyniki finansowe za I półrocze 2019/2020 – czat z zarządem Grupy Ambra
Obrazek użytkownika Czaty
24 lut 2020, 14:18

Wyniki finansowe za I półrocze 2019/2020 – czat z zarządem Grupy Ambra

Grupa Ambra jest wiodącym producentem, importerem oraz dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. W swojej strategii zakłada rozwój popularnych marek tj. CIN&CIN, EL SOL czy DORATO. Obecnie posiada 30 specjalistycznych sklepów Centrum Wina/Distillers Limited, a w tym roku planuje otwarcie kilku kolejnych.

Ambra jest jedną z nielicznych spółek notowanych na GPW, która regularnie wypłaca dywidendę. W zeszłym roku po raz 11. podzieliła się zyskiem z akcjonariuszami, a spółka planuje utrzymać trend corocznego wzrostu dywidendy.

O wynikach finansowych za I półrocze roku obrotowego 2019 /2020 będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Robertem Ogórem oraz Piotrem Kaźmierczakiem. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 25 lutego 2020 r. o godz. 14:30.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 25 lutego 2020 r., o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.