Oferta publiczna akcji spółki Skotan oraz plany rozwoju – czat inwestorski z prezesem zarządu
Obrazek użytkownika Czaty
12 kwi 2022, 06:16

Oferta publiczna akcji spółki Skotan oraz plany rozwoju – czat inwestorski z prezesem zarządu

Spółka Skotan zajmuje się produkcją suplementów diety dla ludzi, preparatów weterynaryjnych dla zwierząt oraz produktów do bioremediacji zanieczyszczeń z gleby i wody. Dominującym obszarem działalności handlowej firmy pozostaje rynek krajowy. Spółka stale rozwija działalność eksportową, a wytwarzane produkty są bezpośrednio dostępne w krajach Europy Zachodniej oraz Wielkiej Brytanii.

6 kwietnia br. rozpoczęły się zapisy w ramach trwającej emisji akcji serii D z prawem poboru. Spółka Skotan chce pozyskać finansowanie w ofercie publicznej akcji na rozbudowę zakładu produkcyjnego, rozwój nowych linii produktowych oraz intensyfikację sprzedaży, w szczególności eksportu w obszarze suplementów diety dla ludzi i zwierząt towarzyszących. Firma wyemituje od 38,88 mln do 40,5 mln akcji.

O celach strategicznych spółki, planach rozwoju oraz trwającej ofercie publicznej akcji serii D z prawem poboru będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Jackiem Kostrzewą. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 12 kwietnia 2022 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 12 kwietnia 2022 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.