Czat inwestorski KGHM - Wyniki finansowe Grupy za I kwartał 2024 roku
Obrazek użytkownika Czaty
17 maj 2024, 10:39

Wyniki finansowe KGHM za I kwartał 2024 roku – czat inwestorski z Prezesem Zarządu KGHM

KGHM Polska Miedź S.A. to spółka specjalizująca się w wydobyciu i przetwórstwie metali surowców naturalnych – przede wszystkim miedzi i srebra. Grupa KGHM od lat znajduje się w czołówce światowych producentów obu metali.

Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. zapowiedział pracę nad przeglądem obowiązującej strategii w celu dopasowania jej do zmieniających się warunków rynkowych oraz celów rozwojowych Spółki. Priorytetami KGHM będą poprawa efektywności produkcji, optymalizacja procesów oraz poszukiwanie nowych obszarów wydobycia

W pierwszym kwartale 2024 r. przychody Grupy KGHM wyniosły 8 315 mln PLN. W tym samym okresie skorygowana EBITDA osiągneła1 551 mln PLN.

O wynikach Grupy KGHM za I kwartał 2024 roku będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się w piątek, 17 maja 2024 r. o godz. 12:00. Grupę KGHM reprezentować będzie Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A., Pan Andrzej Szydło.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 17 maja 2024 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.