Czat inwestorski CIECH – Sytuacja finansowa po wynikach za III kw. 2018 r.
Obrazek użytkownika Czaty
22 lis 2018, 08:01

Sytuacja finansowa i perspektywy rozwoju Grupy Ciech - zapraszamy na czat po wynikach za III kw. 2018

CIECH to międzynarodowa, zdywersyfikowana grupa chemiczna, będąca liderem w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. W październiku spółka otrzymała prestiżowe wyróżnienie za sprawozdanie z działalności zarządu za rok 2017 w konkursie „The Best Annual Report 2017”. Ostatnio CIECH S.A. podpisała porozumienie z IKS Solino (dostawca solanki – podstawowego surowca do produkcji soli i sody), które gwarantuje jeszcze lepszą współpracę między stronami.

Już 21 listopada poznamy wyniki spółki za III kwartał 2018 r. Zapraszamy na czat inwestorski z Szefem Pionu Finansowo-Księgowego, Mirosławem Wojtaszko, na którym rozmawiać będziemy o aktualnej sytuacji finansowej spółki oraz o planach dalszego rozwoju. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 listopada 2018 r. o godz. 14:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 22 listopada 2018 r., o godz. 14:00. Do zadawania pytań zapraszamy już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.