Czat inwestorski XTPL - bieżąca sytuacja i perspektywy rozwoju
Obrazek użytkownika Czaty
04 cze 2019, 10:31

Perspektywy rozwoju XTPL na pierwszych kluczowych dla spółki rynkach: wyświetlaczy i inteligentnego szkła oraz bieżąca sytuacja w spółce – zapraszamy na czat inwestorski z Zarządem

XTPL rozwija i komercjalizuje na światowym rynku przełomową, addytywną technologię umożliwiającą ultraprecyzyjne drukowanie nanomateriałów. Rozwiązanie spółki pozwoli na wykorzystanie tradycyjnych zalet druku, takich jak skalowalność, niższy koszt, prostota i szybkość ,do wytwarzania zaawansowanej elektroniki. Technologia ta ułatwi m.in. produkcję wyświetlaczy nowej generacji, inteligentnego szkła z zaawansowanymi funkcjonalnościami, innowacyjnych zabezpieczeń antypodróbkowych czy paneli fotowoltaicznych o zwiększonej wydajności.

Obecnie XTPL komercjalizuje swoją technologię w dwóch pierwszych polach aplikacyjnych: wyświetlaczy (naprawa defektów ang. open defects - odpowiedzialnych między innymi za występowanie tzw. martwych pikseli, powstających w matrycach wyświetlaczy jeszcze na etapie produkcji) oraz smart glass (inteligentne szkło zmieniające swoją przejrzystość w zależności od warunków panujących na zewnątrz).

O perspektywach rozwoju XTPL oraz bieżącej sytuacji w spółce będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 4 czerwca 2019 r. o godz. 11:00. Spółkę reprezentować będzie dr Filip Granek, Prezes Zarządu oraz Maciej Adamczyk, Członek Zarządu.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 4 czerwca 2019 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.