Plany rozwoju Ultimate Games – czat z prezesem zarządu, Mateuszem Zawadzkim
Obrazek użytkownika Czaty
29 kwi 2021, 08:35

Plany rozwoju Ultimate Games – czat z prezesem zarządu, Mateuszem Zawadzkim

Ultimate Games to notowany na głównym rynku GPW producent i dystrybutor gier na PC, konsole oraz urządzenia mobilne. Spółka jest producentem i wydawcą gier sprzedawanych na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej. Firma może pochwalić się m.in. udanym tytułem Ultimate Fishing Simulator, który sprzedał się w nakładzie ponad 210 tys. egzemplarzy w wersji na PC, a sprzedaż płatnych dodatków DLC przekroczyła 270 tys. sztuk.

Model biznesowy spółki polega na produkcji i dystrybucji dużej liczby niskobudżetowych i wysokomarżowych gier przez rozproszone niewielkie zespoły deweloperskie. Niedługo premiery na Nintendo Switch doczekają się m.in.: Mr Prepper, Drug Dealer Simulator, Car Mechanic Simulator 18, a na wszystkich konsolach: Mr Prepper, UBOAT, czy Builders of Egypt. Firma w 2018 i 2019 roku wypłaciła dywidendę. Znaczącym inwestorem Ultimate Games jest PlayWay.

Ultimate Games w 2020 roku wypracował 16,7 mln zł zysku netto w porównaniu do 4,2 mln zł w 2019 roku. Przychody spółki w 2020 roku wyniosły 15,4 mln zł, co stanowi dwukrotny wzrost w porównaniu do 2019 r. To najwyższe wyniki w dotychczasowej historii firmy.

W czwartek, 29 kwietnia 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Ultimate Games, Mateuszem Zawadzkim. Podczas czatu zostaną omówione plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 29 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.