Kampania crowdinvestingowa DRAGO entertainment oraz debiut na NewConnect – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
13 wrz 2020, 09:31

Kampania crowdinvestingowa DRAGO entertainment oraz debiut na NewConnect – czat z zarządem spółki

DRAGO entertainment działa na rynku gamingowym ponad 20 lat. Spółka obecnie buduje mocną wishlistę symulatorów, m.in. dla Gas Station Simulator, Food Truck Simulator, Airport Contraband i Detective Simulator. Jednocześnie zespół pracuje nad dużą produkcją typu FPS/survival w klimacie post-apokaliptycznym – Red Frost (roboczy tytuł FrostFall). Demo gry jeszcze w tym roku zostanie udostępnione w sklepie Steam.

DRAGO enertainment zapowiedziało ostatnio swój najnowszy tytuł, Winter Survival Simulator, który zostanie wydany w 2021 roku. Będzie on stworzony we współpracy ze zdobywcą dwóch biegunów, Markiem Kamińskim. Wydawcą tytułów będzie spółka Movie Games.

Obecnie spółka przygotowuje się do debiutu na NewConnect, który jest planowany do końca 2020 roku. Debiut zostanie poprzedzony emisją akcji na platformie CrowdConnect.pl.

W najbliższy poniedziałek, 14 września rozpocznie się pierwsza runda kampanii crowdinwestingowej w ramach pierwszej transzy emisji, dedykowanej większym inwestorom. Zapisy będą prowadzone przez tydzień. Ich celem będzie pozyskanie kapitału, który pozwoli osiągnąć próg dojścia emisji do skutku (1 mln zł). 22 września zostanie przeprowadzona kolejna transza, również o wartości 1 mln zł, która zostanie zaprezentowana na CrowdConnect.pl.

O planach dot. emisji akcji i debiutu na NewConnect, a także produkcji gier będzie można porozmawiać z prezes zarządu DRAGO entertainment, Joanną Tynor oraz szefem studia, Lucjanem Mikociakiem. Spotkanie odbędzie się w środę, 16 września 2020 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 16 września 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.